Online Altyazı Çeviri Hizmeti


Medya sektörünün gelişmesiyle, film, dizi, belgesel, kısa film yani video formatlı içeriklere ulaşmak kolaylaşmıştır. Artık yalnız televizyon değil, internete bağlanabildiğiniz her türlü cihazdan video formatlı içeriklere ulaşabilirsiniz. Bu kadar zengin içerik arasında, karşınıza dil engeli çıkmaması için ister kişisel ihtiyaçlarınızda, isterseniz de şirketinizin ihtiyaçlarında profesyonel altyazı çeviri bürosu Ekvator Tercüme’ye güvenebilirsiniz.Ekvator Tercüme , çoğu çeviri bürosunda mevcut olarak kullanılan alt yazı çeviri programları aksine sadece uzman çevirmenlerle çalışır.

Çeviri altyazı alanında mükemmel olmak zorunda olan bir hizmettir. Altyazı çeviri programı aksine uzman tercümanları sayesinde altmıştan fazla dilde tercüme imkanı sunan Ekvator Tercüme, online altyazı çeviri hizmeti söz konusu olduğunda da sektörün uzmanlarıyla çalışır. Altyazı çevirisi, izleyicinin videodan, kısa filmden, filmden ya da animasyon alacağı keyifte belirleyici bir rol oynar. İşte bu sebeple altyazı çevirisi yapacak tercümanın, kaynak dilde olduğu kadar hedef dilde uzman olması gerekmektedir.

Profesyonel Altyazı Tercüme Hizmeti


Altyazı çeviri siteleri tarafından Profesyonel altyazı tercümesi konusunda hizmet alırken dikkat edilmesi gereken noktalar arasında kalite başta gelmek üzere, özgünlük ve hedef dilde kullanılan günlük konuşma, söz öbekleri ve deyimlerin, kaynak dildeki karşılıklarının en uygun şekilde yansıtılması ve bunu en uygun altyazı tercüme fiyatları ile yapılması gerekmektedir. Ücretli altyazı tercüme hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken dil unsurlarının yanında teknik unsurlar da vardır.

Tercümanın altyazı çevirme aşamasında dikkat etmesi gereken konuların başında kesinlikle alt yazıdaki kelime ve harf sınırına uyması, senkronizasyona dikkat edilmesi, izleyicinin dikkatini dağıtmadan doğru bir çeviri yapması, yazım ve noktalama işaretleri hatalarından uzak durulmasıdır. Altyazı tercüme hizmeti verirken sürekliliğin ve siparişin zamanında teslim edilmesinin öneminin farkında olan Ekvator Tercüme altyazı tercüme bürosu, tecrübesini kullanarak bu konuda garanti verir.

Altyazı Tercüme Ofisi


Ayrıca ücretli altyazı çeviri siparişiniz size teslim edilmeden önce başka bir tercümanımız tarafından video üzerinde test ve kontrol edilir. Senkronize edilmiş zaman kodları ve diyaloglar tam anlamıyla mükemmel olana kadar sipariş teslimi yapılmaz ve Ekvator Tercüme size bu kaliteli hizmeti en uygun altyazı çeviri ücretleri ile sunar. Siz de video, film, dizi kısa film, belgesel ve daha pek çok video formatlı içerik için uygun altyazı tercüme ücreti ile 7/24 sipariş oluşturabilme ve kredi kartına taksitle ödeme kolaylığı ile faydalanmak isterseniz online altyazı tercümesi siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz!

Dilerseniz SRT dosyanızı, hedef dil, kaynak dil ve tercüme türünü belirledikten sonra bize ulaştırarak size sunacağımız teklifi değerlendirebilirsiniz. Ya da dilerseniz, Ekvator Tercüme altyazı çeviri ofisi telefon başında sorularınızı cevaplamayı bekleyen canlı destek hattı çalışanlarımızla, film dizi altyazı çeviri ücretleri ve altyazı çevirme işlemleri ile ilgili aklınıza takılan diğer konular hakkında görüşebilirsiniz.