Profesyonel Edebi Çeviri


Dil aracılığıyla insan ruhunda güzel duygular uyandıran edebi metin çevirisi hizmeti son derece özen gerektirir. Edebi metinler çevirisi yapılırken metnin anlamını, biçimini ve üslubunu korumak oldukça önemlidir. 60’ı aşkın dilde hizmet veren Ekvator Tercüme, edebi tercüme hizmeti konusunda da son derece iddialıdır. Uzman tercüme ekibi ile edebi metinlerin sanatsal atmosferini aktarabilen profesyonel çeviri yapılmaktadır.

Roman çeviri, hikaye, makale, ferman ve deneme çevirisi ile edebi tercüme gereksinimleriniz karşılanmaktadır. Ekvator Tercüme müşteri ihtiyaçlarına duyarlı yaklaşımıyla, kitap çevirisi hizmetinden felsefi metin çevirisi hizmetine pek çok tercüme seçeneği sunmaktadır. En iyi edebi tercüme, mottosuyla hareket eden Ekvator Tercüme, estetik, doğru ve süratli roman, makale, fermani hikaye çeviri İngilizce gibi 70’ten fazla dilde uygun fiyat ile gerçekleştirmektedir.

Edebi Metin Çevirisi


Ekvator Tercüme, edebiyat kültürünü ve felsefesini özümsemiş tecrübeli çevirmen personel ile çalışmaktadır. Çeviri sırasında metnin edebi değerinin korunması ve ifade edilmesi konusunda titizlikle davranılmaktadır. Edebi ruhu yansıtan, profesyonel edebi tercüme servisi ile Ekvator Tercüme, her zaman yanınızdadır. Müşterilerimiz online çeviri şirketi Ekvator Tercüme ile bağlantı kurarak İngilizce edebi çevirisi hizmeti alabilirler. Çeviri yapılacak doküman sistemimize aktarıldığında Arapça edebi çeviri ve Almanca edebi çeviri gibi atmıştan fazla dilde hizmet sağlanabilmektedir.

Fransızca uzman edebi tercüme hizmeti konusunda ilave isteklerinizi sayfamızda bulunan iletişim kutusu ile uzman çevirmen ekibi ile paylaşabilirsiniz.  İnternet sayfamızda müşterilerimize tercüme hizmetinin hızını belirleme olanağı da sunulmaktadır. Müşterilerimizin gönderdiği metinlerin gizliliğinin korunması da temel prensiplerimizden biridir.