Profesyonel Kitap Çevirisi


Kitap tercüme bürosu Ekvator Tercüme’ye hoş geldiniz! Ekvator Tercüme, İngilizce kitap çevirisi ya da Arapça kitap çevirisi işlemlerinin yanında Almanca, Azerice ve Kazakça gibi altmıştan fazla dilde sunduğu online çeviri hizmetini, profesyonel kitap çevirmeni kadrosuyla taçlandırarak, çok sayıda kitap ve e kitap çevirisi projesine imza atmıştır. Çok sayıda otomatik kitap çeviri programı olmasına rağmen bunlar asla insan tabanlı çevirinin yerini tutmamaktadır.

Özellikle edebi metinlerin çevrisinde, e-kitap tercümesi, kitap çevirisi, hikaye tercümesi, roman çevirisi, öykü çevirisi, masal kitabı çevirisi gibi ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda, mutlaka profesyonel kitap çeviri hizmetine ihtiyacınız vardır. Ekvator Tercüme kitap tercüme ofisi ile ortaklaşa çalışan uzman kitap tercümanları, kitap çeviri tekniklerine en uygun tercümeyi gerçekleştirerek, eserin özgünlüğünü kaybetmeden, hedef dilde akıcı bir şekilde okunabilmesini sağlarlar.

Online Kitap Tercüme Hizmeti


Profesyonel kitap çevirmeni kadromuz ve uzman kalite kontrol ekibimiz sayesinde çeviriniz en uygun şartlarda gerçekleştirilir ve titizlikle işlenir. En uygun kitap çevirisi fiyatları ile Ekvator Tercüme çeviri bürosu, müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalıştığından size 7 gün 24 saat tercüme siparişi oluşturabilme ve siparişinizin durumunu kontrol edebilme imkanı sunar.

Profesyonel Kitap Tercüme Kadrosu


Ücretli kitap tercümesi ve ücretli e kitap çevirisi siparişinizi oluşturmadan önce size sunulan uygun kitap tercümesi ücretleri ile ilgili değerlendirme yapabilmek için tek yapmanız gereken, bizimle iletişime geçmektir. Kitap çeviri bürosu Ekvator Tercüme belgenizin gizlilik hakkına çok önem verdiğinden belgenizi asla üçüncü kişilerle paylaşmaz ve yedeklemez.

Profesyonel kitap çeviri hizmeti için sizin ya da şirketinizin ya da yayınevinizin bir gizlilik sözleşmesi varsa, bize iletebilirsiniz, değerlendirdikten sonra sözleşmenizi karşılıklı imzalayabiliriz. Siz de Ekvator Tercüme’nin uygun kitap çeviri ücretleri ve e kitap çeviri ücretlerinden faydalanabilmek için hemen şimdi siparişinizi oluşturun ve memnun müşterilerimiz arasına katılın!